Türkiye’nin Sherlock Holmes’ü Müge Anlı’dan ‘EXXEN’ Açıklaması

Dijital eser platformlarının artmasıyla alay malay halihazırda geleneksel göstergeç kanallarında kayran alan programların evet dahi adlı isimlerin sayısal platformlara transferleriyle ilgilendiren metanetli haddinden fazla söylentiler ortaya atılır oldu. Bu noktada andıran zamanda en çok dile getirilen söylentilerden biri birlikte Türkiye’nin en balaban ruz kuşağı sunucularından Müge Anlı‘nın Dünya Ilıcalı’nın dijital kitap platformu EXXEN‘e transferi olacağı iddiası oldu.

söz konusu söylentilerin alelhusus toplumsal medyada açık yankı uyandırması üzerinde görmüş geçirmiş televizyoncu Müge Anlı, konuyla ilişkin olarak UçanKuş’a konuştu ve ‘EXXEN’e geçeceği’ yönündeki iddiaları vazıh benzeri dille yalanladı.

müge anlı exxen

Müge Anlı vasıtasıyla yapılan açıklamalara bakarak ünlü anonsör, 12 almanak doğru bire bir geçmişe topluluk olan ‘Müge Anlı ile Lezzetli Sert‘ programıyla şu esas büyüklüğünde olduğu üzere önümüzdeki sezonda üstelik ATV ekranlarında olacak. Müge Anlı ile Şekerli Sert’in bakir sezonunun ilkgüz ayında başlaması bekleniyor.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: