Twitter ’ın Beklenen Emojili Reaksiyon Butonlarından Yeni Görüntüler Geldi

Twitter ’ın bu aleniyet kullanıma açmaya hazırlandığı özelliklerden biri, mayıs ayında ortaya çıkan emojili tepki butonlarıydı. İlk yol Twitter sızıntıcısı Jane Manchun Wong eliyle duyurulan özellik hâlâ kullanıma açılmadı. Fakat sahip olduğumuz kısıtlanmış bilgiler yeni bir sızıntıyla arttı.

Nima Owji ünlü ayrımsız Twitter kullanıcısı, platforma getirilecek emojili tepki butonlarını bularak takipçileriyle paylaştı. İlk sızıntıda özelliğin neye benzeyeceğine dair bilgimiz kısıtlıydı. Ancak görünüşe bakılırsa butonların sunma azından görünümleri konusunda çalışmalar münteha durumda.

Emojili tepkilerin topu ortaya daha çok:

twitter butonları

Nima Owji, Twitter’ın 1 kocaoğlan çok süredir kullanıma açması muhtemel butonlarının aktüel hallerini buldu. Jane Manchun Wong aracılığıyla yapılan sızıntıda hoppadak “Hmm” ve “Haha” tepkilerinin emojileri bulunuyordu. Bakir ekran görüntüsü sayesinde kasırga ve çeki tamlayan butonların da ne emojiyle gösterildiği ortaya imdi. 

Facebook ve iMessage ’birlikte makbul özelliği mail butonların say prensibi, şu dakika bilindiği kadarıyla şu şekilde: Duraksız uygulamadaysanız değme zamanki beğenme butonuna tafsilatlı basıyorsunuz. Emoji seçeneklerini sunan ufak cam bu şekilde açılıyor. ‘Haha ’, ‘Hmm ’, ‘Kalbi Kırık ’ ve ‘Kasırga ’ seçeneklerinden birini seçip gönderilere birlik kendisine hissettiğiniz şekilde reaksiyon veriyorsunuz. Bu tepkiler umumi beğenilere mi karışma ediliyor yoksa değişik mı sayılıyor, bilmiyoruz. Ancak özelliğin kullanıma açılmasının ağustos ayına kalmaması beklenen.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: