Twitter Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası, 19 Ağustos’ta Değişiyor: İşte Bilmeniz Gerekenler

Dünyanın bildirme popüler mikroblog sitelerinden bire bir tanesi olan Twitter, zaman itibarıyla kullanıcılarına kullanılmamış tıpkı bilgilendirme mesajı geçmeye başladı. Bu mesajda tasarruf koşulları ile gizlilik politikasında başkalık yaptıklarını açıklanan kucak yöneticileri, bu değişikliklerin 19 Ağustos 2021 bakımından makbul olduğunu duyurdu. Yani şayet Twitter’ın bakir kullanım koşulları ve mahremiyet politikaları size uymuyorsa, platformdan geçmek üzere hala az buçuk zamana ihtiyacınız var.

Twitter’ın resmi blog sayfasında yayımlanan bilgilere bakarak şirketin bakir kullanım koşulları, Twitter’ın yıpranmamış özelliklerine odaklanıyor. Söz Gelişi Ahbapça Odaları, Twitter Blue ve Ödemeler gibi bakir sulp özellikler, hazırlanan yararlanma koşulları ilkesi ile belli başlı ayrımsız standart altına münfail oluyor. Antrparantez kullanıcı verilerinin elbette kullanılacağı dahi artık elan detaylı benzeri şekilde anlatılıp, kullanıcıya aplikasyon içinden vukuf verilecek. Dilerseniz şimdi, Twitter’ın yaptığı açıklamalara yakından bakalım…

Twitter’ın eskimemiş tasarruf koşulları ve mahremiyet politikası

Twitter

Twitter Kardeş Kardeş Odaları: Dostane Odaları, Twitter’da hareketli olarak sesli dostane yapılan yerdir. Mahremiyet Politikamız bundan sonra ayrımsız Kardeş Kardeş Odasına katılmanın yahut yönetmenin verileriniz açısından ne zeki geldiği hakkında henüz çok bilgelik paylaşmaktadır. Ünlü müracaat metinlerini sunmak, beklenen Twitter Kuralları ihlallerini meşgul olmak ve özelliğin çalışma şeklini ıslah etmek üzere Dostça Odalarından elde edilen verileri analiz ediyoruz. Bilcümle Dostça Odalarının şu anda herkese engelsiz olduğunu unutmayın. Yani, Dostane Odalarında bulunmanız ve Twitter Sohbet Odalarında yayınlandığınız seçkin öz bile herkese açıktır. 

Twitter Blue: Şu anda Kanada ve Avustralya’birlikte mevcuttur. Twitter Blue, Twitter’daki bildirme tutkulu ve arz haddinden fazla etkileşimde mevcut kişilere yönelik adına sunduğumuz önceki premium abonelik teklifidir. Aboneler, aylık aynı ücret karşılığında temas özelliklere ve premium kamera desteğine muvasala sağlar. Kullanılmamış Hizmet Şartlarımızı, bu yıpranmamış teklifi yansıtacak ve hizmet üzere uygulanan olan ilişik şartlara başvuracak şekilde güncelliyoruz.

Ödemeler: Politikamızı, kullanıma sunduğumuz yıpranmamış ücretli hizmetlerden bazılarını yansıtacak şekilde güncelliyoruz. Tıpkı uzlaştırıcı üzerinden ödeme fethetmek dahil atılmak amacıyla Twitter’a tıpkısı ifa yaptığınızda veya Twitter’ı kullanarak mülk gönderdiğinizde işleminiz için vukuf alabiliriz. Bu bilgiler, ödemenin hangi devir yapıldığı yahut hangi zaman sona ereceği yahut spontane kendisine yenileneceği kabilinden ayrıntıları içerebilir.

Bizatihi oynatma: Üçüncü yan ortakların videoları karışma atılmak üzere andıran zamanda videoların Twitter’dahi bizatihi oynatılma şeklini güncelledik. Bu ortakların içeriğini izlediğinizde veya bunlarla etkileşimde bulunduğunuzda bu ortaklar, kişi gizlilik politikalarında açıklandığı kabil gâh verileri alabilir yahut işleyebilirler. Videoteyp içeriğinin kendi kendine yerine oynatılmasını istemiyorsanız otomatik oynatma ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Verilerinizi elbette kullanırız: Twitter, şahsi verilerinizi satmaz. Gizlilik Politikamızı bunu henüz degaje belirtecek şekilde güncelledik. Antrparantez, verileriniz durma ettiğiniz mevki dışına aktarıldığında bunları elbet koruduğumuzu henüz bereketli açıkladık.

Bu güncellemeler karşı da aplikasyon içi bildirimler görebilirsiniz. Twitter’a eskimemiş özellikler ve teklifler katmaya bitmeme ettikçe Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı güncelleyecek ve sizi bilgilendirmeye bitmeme edeceğiz.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: