Uygulayım Bilimi, Reklamcılığı üstelik Değiştirdi: Tıpkısı Maç, Değişik Kanallar, Değişik Reklamlar Video

Teknolojinin gittikçe gelişmesiyle alay malay spor müsabakalarında mevhum reklamcılık adı altında reklamlar yayınlanmaya başlandı. Bu reklamların amacı, maçların yayınladığı ülkelere göre değişik reklamlar yayınlayarak değişik misyon kitlelerine aksetmek. Sunu kıytırık örneği yöneltmek icabında eskiden ayak topu maçlarında fiziki reklamlar kayran alır, maç hangi ülkeden izlenirse izlensin dünyadaki cümle bir reklamları görürdü. Şimdilerde ise nitelik epey ayrımlılık gösteriyor.

Spor müsabakalarına dijital billboardların eklenmesiyle gelişigüzel sponsorlar değişik ülkeler amacıyla lokalize edilmiş reklamlar yayınlamaya başladı. Genellikle Formula 1 yarışlarında gördüğümüz bu sanal reklamlar, yavaş yavaş futbol, voleybol ve beyzbol maçlarında üstelik kullanılmaya başlandı. Geçtiğimiz günlerde benzeri ayak topu maçının 4 değişik kanalda değişik reklamlar göstermesi, ayak topu severlerin ilgisini çekti ve bu anlar, reddit’te viral oldu. 

Reddit ilkin tutmak üzere sosyal medyada viral olan video:

Yukarıdaki videodan üstelik göreceğiniz amacıyla etken yayınlanan aynı maçta ülkelere bakarak değişik reklamlar gösteriliyor. Genellikle arsıulusal spor müsabakalarında uygulanan mevhum reklamların amacı, beher ülkeden değişik garaz kitlelerine aksetmek. Örneğin Türkiye’da güçlü ve maçı izleyen aynı futbolsever amacıyla elden yurtdışında adlı olan ve Türkiye’bile düzlük almayan benzeri bellik fethetmek boş tür, fakat mevhum reklamla alay malay kişi ülkemizde üstelik düzlük kayran ürünlerin reklamlarını görebiliyoruz ve bu birlikte reklamı yayınlanan müzahir markanın değerini elan üstelik artırıyor. Aşağıda kayran düz videoyu izleyerek, sanal reklama düz verilen onlarca ayak topu maçına göz atabilirsiniz.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: