Uzakta Üstelik Olsanız Arkadaşlarınızla Ayrımsız Şeyler İzleyip Aynı Zamanda Kardeş Kardeş Edebileceğiniz 10 Aplikasyon

Ince süren kapanma döneminin peşi sıra baştan normalleşmeye girsek de bibi pandemi münteha değil. Ancak üzülmeyin çünkü sevdikleriniz veya arkadaşlarınız yanınızda olmasa de güya berabermiş kadar hissedeceğiniz uygulamaları bulduk ve sizler için listeledik.  

Aynı şeyler izlerken âdem genellikle beraberinde birisini lüzumlu ve biz üstelik kamu bunun amacıyla, uzakta dahi olsanız arkadaşlarınızla hem diziler, videolar izleyip hem üstelik dostane edebileceğiniz 10 uygulamayı bir araya getirdik. 

Uzaktaki arkadaşlarınızla benzeri şeyler izlemenizi sağlayacak 10 aplikasyon

Scener Vemos Squad for Web (Acquired by Twitter)  Jelly Party  &Chill  Watchpubs Stream Party  Wali Metastream

Filmleri başkalarıyla izlemenin en gür yolu: Scener

Scener

Puanı: 4.1 Geliştiricisi: Daniel Strickland Format: 925 KiB

Scener uygulamasıyla hem arkadaşlarınızla istediğiniz videoları izleyebilirsiniz hem birlikte görüntülü, sesli yahut yazılmış adına sohbet edebilirsiniz. Scener’ı soldurmak üzere Google Chrome mağazasına girip; ücretsiz Scener Chrome Uzantısına sahip olmanız yeterlidir.

Antrparantez bu uygulama bir nice platformu destekliyor. Bu platformlardan bazıları; Netflix, Disney+, HBO Max, hulu, Prime Videoteyp, Youtube ve Funimation. Birçok platformu desteklediği için sanal benzeri beyaz perde namına anılıyor. İster arkadaşlarınızla özel kendisine takılabilir, gerek halka zahir tıpkı strateji partisi üzere takipçilerinizi bire bir araya getirebilirsiniz. 

Sanal film gecelerini kolaylaştıran: Vemos

Vemos

Puanı: 4.4 Geliştiricisi: Eoin Nolan Nitelik: 868 KiB

Vemos, arkadaşlarla sanal film gecelerini çokça daha bereketli ağıl tebliğ etmek üzere oluşturulan bire bir Chrome uzantısıdır. Aranızda binlerce çökelge olsa da, çevrimiçi film izlerken arkadaşlarınızla aynı odada olduğunuzu hissedebileceğiniz ayrımsız aplikasyon.

Netflix, Prime Video, YouTube, Hulu ve Disney Plus’ı destekliyor ve gayrı sitelerde bile kullanmayı deneyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla, Oynat / Duraklat / Ara – Oynat düğmeleriyle senkronize olabiliyorsunuz. Görüntülü ve ünlü sohbetinin birlikte vehleten çokça peyrev seçeneğini birlikte içeriyor.

9 yabanlık bacanak grubunuzla birbirinden değişik videolar izlemek için: Squad for Web

Squad+Twitter

Puanı: 5    Geliştiricisi: Esther Crawford   Kapsam: 6.4KiB 

12 Antrakt 2020 itibariyle Twitter tarafından satın alınan bu uygulamayla alay malay 9 nefis benzeri grupla en sevdiğiniz yayın hizmetlerini izleyebilirsiniz. Uzantı veya imla tahsis etmek zorunda değilsiniz. YouTube, TikTok ve istediğiniz filmleri alay malay arayıp ve izleyebilirsiniz. 

Lakayıt, ücretsiz ve herkese küşade: Jelly Party

Jelly Party

Puanı: 5 Geliştiricisi: Sean Owl Boyut: 970 KiB

Arkadaşlarınızla senkronize kendisine hem sohbet edebileceğiniz hem dahi birbirinden ayrımlı videoları izleyebileceğiniz bire bir diğer aplikasyon birlikte Jelly Party. Vasıta gerektirmeyen, ücretsiz ve kategorik kaynaklardan birisidir.

Arkadaşlarınızla partiler düzenleyip sosyalleşebileceğiniz tıpkısı aplikasyon. Netflix, Disney Plus, Youtube, Vimeo ve elan birçok platformdan videoları yahut dizileri strateji seçeneği sunuyor. 

Odalar kurarak Youtube ve Twitch videolari izleyebilirsiniz: &Chill

&Chill

Puanı: 5 Geliştiricisi: Ed Sansom

Çevrimiçi olan insanlarla Youtube ve Twitch videolarını izleyebileceğiniz bir uygulama. Ed Sansom yoluyla geliştirilen bu uygulama için aynı inzal yapmanız gerekmiyor. Odalar oluşturup linkleri arkadaşlarınızla paylaşmanız ehliyetli. 

Özlük Youtube ’unuzu oluşturun ve arkadaşlarınızla paylaşın: Watchpubs

Watchpubs

Puanı: 5 Geliştiricisi: Lennart Le

Watchpubs eklentisini bir bölüm oluşturarak kullanabilirsiniz. daha çok bir tane yapmanız müstelzim ise bağlantınızı arkadaşınıza kabartmak ve birlikte kânunuevvel eylemek. Yemeden Içmeden Youtube videolarını değil benzeri zamanda Twitch, Dailymotion ve Vimeo videolarını birlikte arkadaşlarınızla izleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla tek oturuşta ayrımsız derinti video tutulmak için: Stream Party 

Stream Party

Puanı: 5 Geliştiricisi: Alexander Granderath, Malte Granderath  Ebat: 1.58 MiB 

Stream Party uygulaması ile birlikte dünyanın ciharıyek yanındaki arkadaşlarınızla birbirinden farklı videoları senkronize namına izlemenize imkân tanınır. 

Antrparantez Stream Party, Netflix, YouTube, Disney+, Prime Videoteyp ve Joyn gibi platformları destekliyor. Yani bu aplikasyon; rappadak aşkın hizmette, videoları zat web sitelerinde izlemenize apotr evet. Stream Party ile bire bir güruh kol ve içeriği sıkılmadan binge-watch yapabilirsiniz.  

Sevdiklerinizle alay malay tutulmak istediğiniz dizilerin listesini beğenmek için: Wali

Wali

Puanı: 5 Geliştiricisi: Good Factory  Buut: 15.2 MB

Özge uygulamaların tersine Wali uygulaması videoları yahut içerikleri arkadaşlarınızla ayrımsız anda seyretme özelliğini içermez ancak Android amacıyla mobil uygulaması mevcuttur. Almak istediğiniz filmlerin ve TV şovlarının listesini yapıp bunları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz ve ayrımsız zamanda onları ortak çalışmaya davet edebilirsiniz. 

Antrparantez paylaşılan listelerde arkadaşlarınızın daha ilk izlediği filmleri veya TV şovlarını görüntüleyebilirsiniz. Wali uygulamasını kullanırken arkadaşlarınızla yazılmış yerine kardeş kardeş edebilirsiniz. 

Tıpkısı oturumla arkadaşlarınızla senkronizasyon içre olabilirsiniz: Metastream

Metastream

Puanı: 5 Geliştiricisi: Samuel Maddock Nitelik: 50.31KiB 

Metastream, arkadaşlarınızla genel ağ videolarını izlemenizi sağlar. Alay Malay izleyebilmeniz üzere web sitelerindeki medyayı senkronize paha. Benzeri celse başlatarak ve eş kodunuzu onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı nida edebilirsiniz. İstediğiniz videoları ve içerikleri izlerken arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle bildirişim dahi kurabilirsiniz. Bu sayede hem videoları izlerken beyin ve fikirlerinizi belirtmenizde havari evet hem da bir tane başınıza sıkılmamış olursunuz. Metastream ’e Chrome Web mağazasından birlikte ayrımsız eklenti adına ulaşabilirsiniz. 

Geçtiğimiz süreçten belde herhangi bir istediğimiz antlaşma arkadaşlarımızla veya sevdiklerimizle buluşamıyoruz, heyecan gideremiyoruz. Fakat arkadaşlarımızla iletişimde gelmek üzere onları görmemize evet bile onlarla konuşmamıza gerek yok. 

Bunu neden söylüyorum çünkü; bu sorunu ortadan kaldıracak birbirinden değişik icraat ve eklentiler var. Hele saf ve videoteyp izlerken arkadaşlarınızla berabermiş kabilinden hissedeceğiniz 10 parça uygulamayı sizler için listeledik. Umarız ki dörtköşe bir kıraat olmuştur. Bu ve bunun üzere bir nice muhteva üzere Webtekno ’yu takipte yüklülük. 

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: