Uzun Zamandır Beklenen The Witcher: Monster Slayer, iOS ve Android İçin Yayınlandı

The Witcher hayranları, işlek platforma ati kullanılmamış baziçe The Witcher: Monster Slayer’ın haberini kısaca 1 sene önce almıştı. Witcher dünyasını sevenleri bir hayli heyecanlandıran bu selen böylecene cins oldu ve Spokko marifetiyle geliştirilen bu oyun, binnetice cıvıl cıvıl platformlar amacıyla yayınlandı.

Aynı nevi Pokemon: Go’ya mümasil bu oyun, imdi hem Google Play Market hem de App Store üzerinden indirilebilir. The Witcher: Monster Slayer, 28 Temmuz’a kadar oyuna giriş yapanlara benzeri da canavarları keserken ekstra EXP almalarını sağlayacak Kaer Morhen kılıcı ödül ediyor.

Sokakları bir tane biricik gezerecek canavar kovalamaya amade olun

the witcher monster slayer

Geçtiğimiz ağustos ayında sizlerle The Witcher amacıyla durum tabanlı faal tıpkısı oyunun geleceğini açıklamıştık. Yapımcılığını ve yayıncılığını CDP’ye ilişik Spokko’nun üstlendiği oyun, binnetice hem iOS hem birlikte Android işletim sistemlerinde piyasaya sürüldü. 

Oyundaki hedef, aynı Pokemon: Go’da olduğu kabilinden gezerek canavar mıhlamak. The Witcher: Monster Slayer’da sokakları yegâne bir tane dolaşarak bulabileceğiniz canavarları arada bir öldürüp arada bir kovalayarak parçalanmamış bir canavar avcısı moduna geçeceksiniz. AR tabanlı bu oyun, benzeri zamanda 28 Temmuz’a büyüklüğünde antre yapanlara Kaer Morhen’in polat kılıcını hediye ediyor. Bu tığ yardımıyla canavarları keserken normale göre %10 elan aşkın EXP elde edebilirsiniz.

The Witcher: Monster Slayer’ı indirmek için aşağıdaki bağlantıkları kullanabilirsiniz: 

The Witcher: Monster SlayerİNDİR The Witcher: Monster SlayerİNDİR sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: