Vivo, Şimdiye Kadarki Sunma Şişman Katlanabilir Aptal Telefonu Bu Sene İçinde Duyurabilir

Katlanabilir aptal telefon pazarı antlaşma geçtikçe elan üstelik güçleniyor. Şu zaman önümüzde normal çokbilmiş telefonlarda olduğu kadar bire bir rakiplik olmasa birlikte belli başlı markaların pazarda tafsilatlı zamandır adını duyurduğunu biliyoruz. Buna önümüzdeki haftalarda Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 modellerini tanıtacak olan Cenup Koreli teknoloji devi Samsung ’u kat sayı adına verebiliriz. Samsung ’a eklenmiş olarak Google ’dan, Pixel serisi amacıyla katlanabilir tıpkısı bir bekleniyor.

Paylaşılan serencam bilgilere göre katlanabilir telefon alanında 2021 yılını yalnız bu iki nazik şirket kaplamayacak. Vivo da kişi katlanabilir modelini sene sonuna büyüklüğünde çıkaracak kadar görünüyor. İşte detaylar:

Şimdiye kadarki yer nazik panele topluluk olacak

Ice Universe

Paylaştığı bilgilerle çoğunluğun güvenini nail olan Ice Universe, Twitter ’da yaptığı paylaşımda Vivo ’nun iki modeli için konuştu. Yaptığı paylaşımda menus olduğumuz akil telefon tipine erbap olan Vivo Nex 5 ’in bu sene çıkmayacağını söyledi. Buna ek adına ise Vivo ’nun katlanabilir uslu telefonu Vivo Nex Fold ’u 2021 yılı bitmeden görebileceğimizi belirtti.

Yine güvenilen benzeri insan olan Ross Young, Ice Universe ’ad paylaşımının altında kendi açıklamalarını yaptı. Young, Nex Fold modelinin 2022 yılının eş ayına kadar ortaya çıkmayacağını söyledi. Bunun beraberinde siyasal büyüklüğü itibarıyla genişlik büyük katlanabilir akıllı telefonun Vivo Nex Fold olacağını belirtti.

Bu üstelik telefonun şu anda 8,01 pus boyutuyla en büyük panele erbap olan Xiaomi Mi Mix Fold ’dan henüz nazik olacağı anlamına geliyor. Maatteessüf katlanabilir telefon modelinin donanım özellikleri karşı aynı bilgi bulunmuyor fakat ayrıntılar ortaya çıktıkça sizlere aktarıyor olacağız.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: