Windows 11’in Android’i Kıskandıracak Dokunmatik Ekran Özelliklerini Gösteren Videoteyp

Dünyanın yer balaban uygulayım bilimi şirketlerinden biri olan Microsoft, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği lokma tatlısı ile kullanılmamış soy sop işletim sistemi Windows 11’i resmen duyurdu. Windows 11, tasarım olarak daha çok ‘Windows 10 buçuk’ izlenimi uyandırsa birlikte Microsoft, işletim sistemini dokunmatik ekranlar üzere ciddi şekilde optimize etmiş durumda.

Microsoft, bakir sulp işletim sisteminin dokunmatik ekranlarda elbette bir birikim sunduğunu ifşa etmek üzere etkinlikten çabukça sonraki dönme Microsoft Surface YouTube kanalı üzerinden ‘Surface Pro X with Windows 11‘ adında yıpranmamış ayrımsız video yayınladı. Aslına bakacak olursak bahis konusu video, Microsoft’un Windows 10 lansmanında göstermiş olduğu bölümün birebir aynısıydı fakat Microsoft, söz konusu bölümü ayrı bir videoteyp yerine de paylaştı.

windows 10 surface pro x

Aslına bakacak olursak Microsoft, ‘dokunmatik görüntülük uyumlu tıpkı Windows deneyimini’ ilk defa Windows 8’üstelik denemişti ancak o çağ 2’si 1 arada bilgisayarlar güçlü pop olmadığından proje deyim yerindeyse elinde patladı. Ancak Windows 11, özellikle yenilenen başlat menüsü, ekran klavyesi, widget menüsü ve sair tasarım detaylarıyla dokunmatik ekranlara çokça daha ahenktar tıpkı işletim sistemi kabil görünüyor.

Microsoft, temiz kurulum yapmak istemeyenlerin 2022’ye büyüklüğünde Windows 11 ile tanışamayacağını ifade ediyor ki bu, hem alışılmış elektronik beyin kullanıcılarının hem birlikte halihazırda 2’si 1 arada elektronik beyin kullanıcılarının yeni yavru işletim sistemi deneyimi üzere önümüzdeki yıla kadar beklemeleri gerekeceğini gösteriyor. Ancak eskimemiş nesil bilgisayarların Windows 11 ile geleceği söyleniyor.

Surface Pro X’teki Windows 11 kullanımını gösteren video

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: