WordPress E-Ticaret Teması: 45+ En İyi E-Ticaret Temaları

En İyi WordPress E-Ticaret Teması

WordPress alt yapsı üzerine kodlanmış hazır, gerçek anlamda profesyonel, bir e ticaret sitesi için istediğiniz, düşündüğünüz ve tecrübe ettiğiniz her türlü özelliği içerisinde barındıran binlerce wordpress e ticaret teması mevcut.

Ve e-ticaret sitesi kurmak ve internetten satış yapmak istiyorsanız, bunu gerçekleştirmenin en kolay yolu wordpress tabanlı bir e-ticaret sitesi açmaktan geçiyor. Ayırca bkz: ( e-ticaret sitesi nasıl kurulur )

Peki ama wordpress e-ticaret teması seçiminde neye dikkat etmeli ? Binlerce hatta yüzlerce wordpress e ticaret temaları arasında hangisini seçmeli ? Hangi tema en iyi wordpress e-ticaret teması ?

Bu yazımda sizler için piyasada bulunan en çok satan ve en popüler wordpress e-ticaret temaları listelemesi yaptım. Eminim bunca temanın arasından kendi e-ticaret siteniz için beğendiğiniz bir wordpress e-ticaret teması çıkacatır.

WordPress Temaları İle İlgili Yararlı Kaynaklar

  1. Mythemeshop’tan Tema Nasıl Satın Alınır
  2. Themeforest’tan Tema Nasıl Satın Alınır
  3. Tema Türkçeleştirme Nasıl Yapılır
  4. Güvenlik Bir Şekilde Tema Değiştirme
  5. WordPress Tema Yükleme
  6. En Hızlı ve SEO Uyumlu WordPress Temaları

WoodMart – WordPress E Ticaret Teması

WoodMart – WordPress E Ticaret Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

WoodMart, sadelik, hız ve etkileyici kullanıcı deneyimi ile öne çıkan bir wordpress e ticaret teması olarak listemizdeki yerini alıyor.

60 farklı hazır görünümünden beğendiğinizi tek tıklamayla uygulamanıza imkan veren tema ile kodlamaya ve tasarımsal olarak hiçbir bilgiye sahip olmadan etkileyici bir eticaret teması sahibi oluyorsunuz.

Ajax tabanlı canlı arama sistemine sahip olması, müşterilerinizin aradıklarını kolayca bulmalarına imkan sağlıyor.

Sadece canlı arama özelliği ile değil, yine Ajax tabanlı gelişmiş bir ürün filtreleme sistemi de temada mevcut.

Müşterilerinizin sosyal medya hesaplarıyla kayıt ve giriş yapmalarına imkan veren tema WPBakery sayfa oluşturucu eklentiyle birlikte geliyor ve site tasarımlarınız hem kolay hem eğlenceli hale geliyor.

WoodMart wordpress eticaret teması ile birlikte WPBakery, SliderRevelation eklentilerine de sahip oluyorsunuz. Tema ayrıca Elementor, Dokan, W3 Total Cache, Contact Form 7, Yoast ve MailChimp eklentileriyle tam uyumlu olacak şekilde yapılandırılmış.

Hız ve seo konusunda da ayrıca özen gösterilen WoodMart wordpress e ticaret temaları arasında incelemeye değer temalardan biri.

Electro Electronics Store – WordPress Eticaret Teması

Electro Electronics Store – WordPress Eticaret Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

Özellikle “teknoloji ürünleri satacağım, uygun wordpress wordpress e ticaret tema arıyorum” diyenler için en uygun tercihlerden biri olabilecek Electro Electronics Store, listemizde tanıtacağımız bir başka wordpress ürün tanıtım teması.

Mobil kullanıcıların alış veriş deneyimini üst düzeye çıkarmak için özenle hazırlanmış bir tasarıma sahip olan tema, Amazon, Trendyol, HepsiBurada, Walmart, Alibaba, Aliexpress vb. gibi en popüler e-ticaret web sitelerinde bulunan gelişmiş özelliklerin çoğuna sahip.

Temanın öne çıkan özelliği, çoklu satıcı özelliğine sahip olması. Böylece birden fazla satıcılı bir e ticaret sitesi oluşturarak bir pazar yeri platformu sahibi olabilirsiniz.

Bootstrap 4 üzerine kurulu kod yapısı, temanın oldukça hafif olmasını ve performans testlerinde yüksek puan alarak wordpress e ticaret temaları için var olan hız sorununun büyük ölçüde çözülmesini sağlamış.

Hız, kullanım kolaylığı, müşteri dostu alış veriş deneyimi sağlaması yanı sıra canlı arama, gelişmiş dikey menü, ürün incelemesi, gelişmiş ürün özellikleri sunabilme gibi özellikleriyle Electro, en iyi woocommerce teması denince önerebileceğim temalardan biridir.

Biagiotti – WordPress E-Ticaret Teması

Biagiotti – WordPress E-Ticaret Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

En iyi wordpress eticaret teması listemizde şık tasarım anlayışıyla daha çok moda, kozmetik, takı, aksesuar ticareti yapanlar için uygun bir tema olan Biagiotti, wordpress ürün tanıtım teması olarak yer buluyor.

Çok kapsamlı yönetici arayüzü, birden çok farklı mağaza düzeni, gelişmiş özellikler sergileyen kısa kodları, birçok tasarımsal özelleştirme seçenekleri temanın kullanışlı özelliklerinden birkaçı.

Temaya Slider Revolution slayt ve WPBakery sayfa oluşturucu gibi premium eklenti dahil edilmiş. Bu eklentilerle ekstra masrafa girmeden çok kolay bir şekilde etkileyici bir e ticaret sitesi oluşturabilirsiniz.

Tema oldukça zarif ve etkileyici. WordPress e ticaret teması alanında özellikle kadın müşterilerinizin dikkatini çekebilecek Biagiotti, bu sektörde ticaret yapanlara önerimdir.

Martfury – WordPress E Ticaret Tema

Martfury – WordPress E Ticaret Tema

Detaylı Incele Canlı Demo

WordPress e ticaret teması listemizde sıradaki temamız çoklu satıcılı pazar yeri sistemine sahip olmasıyla öne çıkan Martfury.

Tasarım ve özellik bakımından elektronik, teknoloji ürünleri, mobilya ve giyim sektöründe eticaret faaliyeti gösterecek girişimciler için uygun bir tema.

Temanın sunduğu sistemsel özelliklerle satıcılarınız kendi mağazalarını kolayca oluşturabiliyor, zorlanmadan ürünlerini ekleyebiliyor, sipariş alıp satış gerçekleştirebiliyorlar.

Tema premium bir sayfa oluşturucu eklenti olan WPBakery ile birlikte geliyor. Bu eklentinin sunduğu birçok özellik sayesinde hiç zorlanmadan sayfa tasarımlarınızı oluşturabiliyorsunuz.

Süreli kampanya oluşturabilme, çoklu dil kullanabilme, canlı arama ve filtreleme, detaylı ürün ön izlemesi, ürün tanıtımları için video ekleyebilme, ürünleri 360 derece inceleyebilme, kur çevirici ile her para biriminde satış yapabilme, vergi ve kargo ücreti hesaplayıcı, diğer tüm woocommerce eklentileriyle uyum gibi daha onlarca özelliğe sahip Martfury, wordpress eticaret teması için beklediğiniz hemen hemen tüm araçlara sahip.

Marketo – WordPress Ticaret Teması

Marketo – WordPress Ticaret Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

E ticaret teması denince işlevsel olduğu kadar sadelik de arayanlardansanız, Marketo wordpress ticaret teması size en uygun seçim olabilir.

Gözlük, otomobil yedek parçaları, aksesuar, mobilya, ayakkabı, saat, organik gıda gibi birçok farklı sektöre yönelik hazırlanmış 11 farklı anasayfa görünümüne sahip tema, önceden hazırlanmış bu şablonları tek tıkla uygulamanıza olanak sağlıyor.

Elementor ve Slider Revolution premium eklentileriyle birlikte gelen tema e-ticaret sitenizi özgürce ve kodlama bilmeden kolayca tasarlamanızı sağlıyor.

Bu noktada şunu da eklemek isterim, Trendyol teması arıyorsanız, Marketo temasının sunduğu özelliklerle kolay bir şekilde bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tema aynı zamanda çoklu satıcı özelliğine sahip ve Trendyol gibi bir pazar yeri platformu kurmanız mümkün.

Bootsptrap 4 kod kütüphanesi ile yüksek performans sunan tema wordpress satış teması alanında mutlaka incelenmesini tavsiye ettiğim temalardan biri.

Ekommart – WordPress E Ticaret Teması

Ekommart – WordPress E Ticaret Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

Ekommart, sunduğu özelliklerle hepsi bir arada türünde bir eticaret teması. Daha çok oyuncak, yedek parça, kozmetik, giyim, spor malzemeleri, saat, mobilya gibi niş sektörlere yönelik bir wordpress alış veriş teması arayışında olanlar için uygun bir tema.

Hız ve performans için özel olarak optimize edilen tema, ürünlerinizi etkili bir şekilde tanıtmanıza ve satmanıza yardımcı olacak özelliklere sahip.

Temada ürün yönetimi için gelişmiş bir panel mevcut. Ürün stoklarınızı, kampanyalarınızı, indirim kuponlarınızı vs. bu panelden kolaylıkla yönetebiliyorsunuz.

23’den fazla önceen hazırlanmış anasayfa görünümlerini tek tıkla kurabilme, işlevsel header ve footer alanları, 3 farklı ürün listeleme görünümü, müşterilerinizin aradıklarını kolayca bulabilmelerini sağlayan etkileyici bir mega menü düzeni, quickview özelliğe ile ürün listesindeki ürünlerin özelliklerini hızlıca görebilme, ürün karşılaştırması yapabilme, Ekommart wordpress e-ticaret teması öne çıkan özelliklerinden birkaçı.

E ticaret temalarının ana problemi, ne kadar işlevsel özellik eklenirse o kadar hantallaşmalarıdır. Fakat Ekommart bu konuda oldukça iddialı. Bootsrap 4, HTML5 ve CSS3 teknolojilerini en iyi şekilde kullanarak oldukça iyi bir performans sunan bu temayı mutlaka incelemenizi öneriyorum.

Drile – WooCommerce WordPress E-Ticaret Teması

Drile – WooCommerce WordPress E-Ticaret Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

En iyi wordpress e ticaret temaları listemizde sıradaki temamız Drile, sadelik ve şıklık denince en iyi woocommerce temaları arasında yer buluyor.

Drile aslen mobilya sektöründe eticaret yapacak girişimcilerin ihtiyaçlarına göre oluşturulan bir wordpress ürün satış teması. Fakat moda, elektronik, organik gıda, spor giyim, ayakkabı, gözlük, aksesuar, süpermarket gibi diğer e-ticaret web siteleri için de uygundur.

8 farklı görünümlü ana sayfa düzeni, 4 farklı görünümlü ürün filtreleme sistemi, 6 farklı görünümlü ürün inceleme ekranı, 4 farklı görünümlü ajax tabanlı canlı arama kutusu, 2 farklı görünümlü ajax tabanlı işlevsel sepet, sonsuz kaydırma, 360 derece ürün incelemesi gibi özelliklere sahip olan tema, etkileyici bir müşteri deneyimi sunuyor.

Slider Revolation ve WPBakery Page Builder premium eklentilerle beraber gelen tema, woocommerce temaları arasında yıldızı parlayan nadir ürünlerden biri.

Kapee – WordPress Eticaret Teması

Kapee – WordPress Eticaret Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

WooCommerce wordpress e-ticaret teması olan Kapee size hiç kodlama bilmeden kısa sürede nasıl etkileyici bir e-ticaret sitesi kurulduğunu kanıtlıyor.

Baştan söyleyeyim, wordpress hepsi burada teması arıyorsanız tercihiniz kesinlikle Kapee wp ticaret teması olmalı. Hem de bu görünümü, hazır şablonlar ile tek tıkla uygulayabilirsiniz.

Tema, Ajax tabanlı canlı arama, canlı filtreleme, alış veriş sepeti, anında satın alma, ürün sayfasına girmeden ürünün özelliklerine hızlıca bakma, checklist mantığında çalışan adımlı satın alma sayfası, sosyal ağ hesaplarıyla müşteri kaydı ve girişi, çoklu satıcı sistemi ile pazar yeri sistemi kurabilme, ürün karşılaştırma gibi işlevsel araçlar sunuyor.

Temanın en dikkat çeken özelliği ise ürün sayfasındaki işlevsel alanlar. Ürünleri favori listesine ekleyebilme, ürünü sepete atmadan direkt satın alma, birlikte alın seçeneği, ürüne özel teklifler ekleyebilme, ürünle ilgili özel hizmetleri (kurulum, keşif vs) ekleyebilme gibi alanlar ekleyebileceğiniz ürün sayfanız sayesinde müşterilerinize en iyi hizmeti verirken satışlarınızın artmasını da sağlayabiliyorsunuz.

Genel olarak modern bir tasarım anlayışına sahip olan Kapee, burada listelediğim wordpress eticaret temaları arasında şahsen favorim olan bir tema.

Hongo – WooCommerce E Ticaret Teması

Hongo – WooCommerce E Ticaret Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

Hongo, seo uyumlu, zengin özelliklere sahip, güçlü ve kullanımı kolay, çok amaçlı, hızlı ve esnek bir woocommerce e-ticaret teması olarak listemizdeki yerini alıyor.

Temada, bir e-ticaret sitesi için gerekli olabilecek 200’den fazla araç bulunuyor. Aklınızdaki eticaret sitesini çok fazla zaman kaybetmeden kolayca oluşturabilmeniz için de 250’den fazla önceden hazırlanmış görünüm şablonu da cabası.

Fırsat kategorisi, ürün resim galerisi, güçlü filtreleme sistemi, hızlıca ürün inceleme, etkileyici mega menü, ürünleri favorilere ekleyebilme, ürünleri karşılaştırabilme, 360 derece ürün inceleme, ürün kategorileri için afiş hazırlama aracı, sipariş takibi, sürükle bırak sayfa oluşturucu temanın öne çıkan diğer özelliklerinden birkaçı.

E ticaret sitesi temaları arasında en hızlı temalardan biri olan Hongo’yu mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.

Urna – WordPress E-Ticaret Teması

Urna – WordPress E-Ticaret Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

En iyi wordpress e ticaret teması listemizde etkileyici e-ticaret siteleri oluşturmanızı sağlayan araçlarla donatılmış bir başka tema olan Urna yer alıyor.

Elementor premium sayfa oluşturucu eklenti ile birlikte gelen tema, sürükle bırak yöntemiyle, özgürce mağaza sayfaları, ürün sayfaları, ürün listeleme sayfaları oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Tek tıkla kurulumunu yapabileceğiniz 23 farklı hazır mağaza şablonu, çoklu satıcı sistemi ile pazar yeri oluşturmanıza olanak sağlayan altyapı, ürünler için çok fonksiyonel resim galerisi, sosyal ağlarla kayıt ve giriş, bitcoin dahil çoklu ödeme sistemi, ürün inceleme puanları ve yorumlar, akıllı ürün filtreleme sistemi, kampanya zamanı geri sayım sayacı temanın öne çıkan azı özellikleri.

E ticaret tema arayışında gönlünüzde yatanın bir an önce sitenizi kurup para kazanmaya başlamanız olduğunu biliyorum. Zaten Eticaret sitesi temaları da bunun için varlar. Urna ise bu alanda tercih edebileceğiniz en iyi temalardan biridir.

LeArts – WordPress E Ticaret Tema

LeArts – WordPress E Ticaret Tema

Detaylı Incele Canlı Demo

LeArts, şıklığı ve sadeliği ile öne çıkan, daha çok el yapımı hediyelik eşyalar, sanatsal tasarım ürünleri, tablolar gibi sanat alanında ürün satışı yapan girişimciler için uygun olmasıyla en iyi wordpress e ticaret teması listemizdeki yerini alıyor.

Zarif bir tasarım anlayışı ile meydana getirilmiş tema birbirinden harika 12+ anasayfa, 6 farklı header, 7 farklı ürün listeleme sayfası görünüm şablonları ile zaman kaybetmeden hayalinizdeki eticaret sitesini kurmanıza olanak sağlamakta.

360 derece ürün inceleme, canlı arama, işlevsel alış veriş sepeti, tek bir görselde birden fazla ürün incelemesi ve satışı yapabilmenizi sağlayan görsel haritalandırma sistemi, bir ürünün önemli ayrıntılarını sabitleyebilme, birden çok ürün satışı yapabilmek için birlikte satın al işlevi gibi öne çıkan özelliklere tema ile birlikte sahip olabiliyorsunuz.

LeArts wordpress ürün teması, bu alanda bulabileceğiniz en işlevsel ve en zarif tasarıma sahip temalardan biri. Bu nedenle temanın demolarını tek tek incelemeden tema arayışınıza devam etmemenizi öneriyorum.

Teepro – WordPress Ticaret Teması

Teepro – WordPress Ticaret Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

WordPress eticaret temaları listemde diğerlerinde farklı bir özelliğe sahip Teepro temasına değinmek istiyorum.

Tema, baskılı t-shirt ticareti yapanlar için özel olarak hazırlanmış. Bünyesinde barındırdığı tişört tasarım aracıyla müşterileriniz kendi tişörtlerini ya da başka giyim ürünlerini tasarlayıp sipariş verebiliyorlar. Siz de bu siparişe göre ürünü hazırlayıp müşterinize gönderebiliyorsunuz.

Tişört tasarım aracı oldukça kullanışlı. Müşterileriniz tişörtün rengini belirleyebiliyor, kendi yükledikleri resimleri, yazdıkları yazıyı tişörtün üzerine ekleyebiliyor, baskının büyüklüğünü ve yönünü ayarlayabiliyor ve tasarımlarını sürükle bırak ile gerçek zamanlı olarak görebiliyorlar.

Tasarım aracı ile müşterileriniz dilerlerse sizin eklediğiniz resim ve yazıları veya hazır tasarımları kullanabiliyor, dilerse kendi yükledikleri resimleri ekleyebiliyorlar. Hatta bu tasarımlarını sosyal medya hesaplarında tek tıkla paylaşabiliyorlar.

Bu muazzam özellik dışında bir e-ticaret sitesi için gerekli olan tüm araçları sunan TeePro wordpress e ticaret teması, listemizde incelemeden geçilmemesi gereken temalardan biri.

Strollik – WordPress E Ticaret Teması

Strollik – WordPress E Ticaret Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

Elinizde masaj aleti, drone, çanta, saat, cüzdan, gözlük, uzaktan kumanda, araba lastiği, telefon kılıfı gibi tek bir sektöre yönelik ürünler var ve bunları internet üzerinde satmak istiyorsunuz.

Bunun için de sizi çok fazla uğraştırmayacak bir wordpress eticaret teması arıyorsunuz. O zaman Strollik sizin için en uygun temadır diyebilirim.

Tema önceden hazırlanmış, animasyon efektleri ile süslenmiş 24’ten fazla benzersiz anasayfa görünümüyle birlikte geliyor. Tek tıkla bu şablonları kurup zaman kaybetmeden satış yapmaya başlayabiliyorsunuz.

Elementor sayfa oluşturucu eklentisiyle birlikte gelen temanın 360 derece ürün incelemesi, ihtiyaç duyulmayan özellikleri pasif hale getirmeye olanak sağlayarak performans artışı sağlaması gibi güzel özellikleri de mevcut.

WordPress E-Ticaret teması alanında en çok tercih edilen ve tek ürün satış odaklı temalar arasında birinci sırada olan bu güzel temayı mutlaka inceleyin derim.

Elessi – WordPress ETicaret Teması

Elessi – WordPress ETicaret Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

En iyi wordpress e ticaret temaları listemde yer vermek istediğim, tasarımı ve işlevsel özellikleriyle göz dolduran Elessi wordpress market teması.

Elessi tamamen müşteri deneyimini en üst noktaya çıkaracak şekilde tasarlanmış bir tema. Ürün filtrelemeden hızlı ürün incelemeye, işlevsel sepet fonksiyonundan adım adım sipariş ve ödeme sistemine kadar her bir detayla müşterileriniz sitenizden yaptıkları alış verişten memnun olacaklar.

Ürün karşılaştırma, 20’den fazla mağaza düzeni, canlı arama, seo optimizasyonu gibi birçok işlevsel özelliğe sahip olan Elessi wordpress e ticaret teması, özellikle giyim sektöründeki girişimciler için önerimdir.

Bootin – WordPress E-Ticaret Teması

Bootin – WordPress E-Ticaret Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

En iyi wordpress e ticaret teması listemizde sıradaki temamız yine zarif tasarım anlayışıyla göz dolduran bir başka woocommerce e ticaret teması olan Bootin.

Kitap, çiçek, tablo, takı – aksesuar gibi tasarım ürünlerine yönelik alış veriş sitesi kurma niyetinde olan girişimciler için uygun bir tema olan Bootin, seo konusunda da sizi memnun edecektir.

Canlı arama kutusu, gelişmiş filtreleme, tam ekran ürün incelemesi, mega menü, zarif kaydırma efektleri gibi işlevsel özelliklere de sahip olan tema, sade ve şık bir wordpress eticaret teması arayanlar için ideal bir seçenek olabilir.

Cartzilla – WordPress Satış Teması

Cartzilla – WordPress Satış Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

Çoklu satıcılı bir pazar yeri sistemi oluşturmak isteyenler için tanıtacağım bir başka wordpress eticaret teması Cartzilla, sorunsuz ve ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

WooCommerce altyapılı wordpress e ticaret temaları, çoklu satıcılı pazar yeri sistemi için Dokan eklentisini tercih ederler. Bu eklentinin sıkıntısız çalışması için bu tür temalar özenle hazırlanmalıdır. Cartzilla ise bu işi güzelce kotaran nadir e ticaret site temaları içerisinde yer alıyor.

Cartzilla farklı sektörlere yönelik 6 farklı anasayfa görünümü sunuyor ve tek tıkla yükleyebilmenizi sağlıyor. Geliştirilmiş müşteri hesabı sayfaları, satıcılar için işlevsel yönetim paneli sayfaları, 3 farklı ürün gösterim sayfası, mobil cihazlar için ayrıca optimize edilmiş alış veriş araçları temanın öne çıkan diğer özelliklerinden.

Özellikle mobil cihazlarla alış veriş deneyimini üst düzeye taşımasıyla dikkat çeken Cartzilla wordpress e-ticaret teması, mutlaka incelenmesi gereken temalardan.

REHub – WordPress E Ticaret Teması

REHub – WordPress E Ticaret Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

WordPress e ticaret tema konusunda sadece ürün satışı yapanlara odaklanmak yanlış olur. Bir de akakce ve cimri gibi ürün karşılaştırma sitesi kurup kazanç sağlamak isteyenleri de düşünmek lazım.

REHub e ticaret teması, bu konuda sizi oldukça memnun edecek nadir temalardan biri. REHub ile tam teşekküllü bir eticaret sitesi kurabileceğiniz gibi piyasadaki e-ticaret sitelerinden ürün bilgileri edinerek fiyat ve özellik karşılaştırması yapıp affiliate (satış ortaklığı) sistemi gelir elde etmeniz de mümkün.

Tema gelişmiş bir üyelik sistemine sahip. Sitenize üye olanlar ürünleri inceleyebiliyor, puanlayabiliyor, yorumlayabiliyor, ürün hakkında deneyimlerini aktarabiliyor, ürün inceleme videolarını yayımlayabiliyorlar.

Bu şekilde bir sosyal topluluk oluşturup müşterilerinizin ürünleriniz hakkında fikir sahibi olmalarını sağlayabiliyor, güvenlerini kazanabiliyorsunuz.

Ayrıca temada karşılaştırma sistemi de mevcut. Bu sistemle hem kendi mağazanızdaki benzer ürünler özelliklerinin karşılaştırmasını yapabildiğiniz gibi piyasadaki diğer mağazalardan çektiğiniz verilerle kullanıcılarınıza fiyat karşılaştırması yapma fırsatı sunabilmeniz de mümkün.

Tema sadece bu olanaklarla öne çıkmıyor. Dediğim gibi tam teşekküllü bir e ticaret sitesi için gerekli olabilecek tüm araçlar da temada mevcut. Buraya yazamadığım daha onlarca özelliği için REHub wordpress e ticaret teması özelliklerini ve demolarını mutlaka inceleyin.

Lafka – WordPress ETicaret Teması

Lafka – WordPress ETicaret Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

En iyi wordpress e ticaret temaları listemizde sıradaki temamız, pizza, hamburger, döner, dürüm, pide gibi fast food sektöründe faaliyet gösteren yemek sipariş hizmeti de veren işletmeler için özellikle tasarlanmış Lafka wordpress ürün teması.

Tema siparişe göre değişen fiyat sistemine sahip. Ana ürününüze bir de ekstra ilave seçenekleri ekleyebiliyorsunuz. Müşterileriniz ekstraları seçebiliyor, buna göre fiyat üzerine eklemeler yapılıp sipariş oluşturabiliyorlar.

Temada işlevsel bir sipariş yönetim sistemi de mevcut. Siteniz üzerinden verilen siparişler anında sesli bildirim olarak yönetim panelinizde gösteriliyor.

Ayrıca siparişler için saat sınırlaması koyabiliyorsunuz. Belirli saatler içinde sistem sipariş kabul etmiyor. Bu özellik genel olarak eticaret sitelerinde olmayan fakat online sipariş usulü çalışan işletmeler için elzem bir özellik olarak temaya entegre edilmiş.

Online yemek siparişi için bir wordpress teması arıyorum diyorsanız Lafka wp eticaret teması, sizin için en uygun tema olduğunu söyleyebilirim. Başka bir tema aramanıza gerek yoktur.

Shopkeeper – WordPress Alış Veriş Teması

Shopkeeper – WordPress Alış Veriş Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

Shopkeeper genel olarak moda ve giyim sektörüne yönelik hazırlanmış bir wordpress woocommerce temaları içerisinde yer alıyor.

Sade ve şık bir tasarım anlayışına sahip olan tema kullanım kolaylığı ve zahmetsiz özelleştirme seçenekleriyle ön plana çıkıyor.

WPBakery premium sayfa oluşturucu eklenti desteğiyle kodlama bilmeden sürükle bırak yöntemiyle çok kolay ve eğlenceli bir şekilde ürün sayfalarınızı hazırlayabiliyorsunuz.

Shoopkeeper temasını, eticaret özelliğini kapatarak sadece portföy ve katolaglama amaçlı da kullanabiliyorsunuz. E-ticaret özelliğini istediğiniz zaman açıp kapatmanız da mümkün.

En iyi wordpress e ticaret temaları arasında en performanslı ve hızlı temalardan biri olan Shopkeeper teması, özellikle moda alanında faaliyet gösteren girişimciler için önerimdir.

XStore – WordPress E Ticaret Tema

XStore – WordPress E Ticaret Tema

Detaylı Incele Canlı Demo

Önceden hazırlanmış görünüm şablonları bolluğuyla öne çıkan bir diğer wordpress eticaret teması XStore, e-ticaret sitesi kurmak için harcayacağınız zamanı en aza indirmeyi hedefliyor.

Elementor premium sayfa oluşturucu eklentisi desteğiyle gelen tema ile hazırlayabileceğiniz neredeyse sınırsız kombinasyonlarla müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmanız mümkün.

Tema ile birlikte Slider Revolution, WPBakery Page Builder, Yellow Pencil Editor, WooCommerce Amazon Affiliates, QUform, Smart Product Viewer 360′, Infinite Scroll & Ajax Pagination gibi premium eklentiye de sahip oluyorsunuz.

Tüm bu eklentilerle birlikte hız ve performans için özenilmiş kod yapısı, sunduğu onlarca özellik ile işlevsel ve performanslı bir e-ticaret sitesi sahibi olabiliyorsunuz.

Türkçe dil desteğine de sahip olan tema, işlevsel ve etkileyici bir wordpress eticaret teması arayışında olanlara tavsiyemdir.

Mildhill – WordPress E Ticaret Teması

Mildhill – WordPress E Ticaret Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

Organik gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için özenle hazırlanmış Mildhil, bir başka wordpress satış teması olarak listemizde yer alıyor.

Tema güçlü ve kullanımı kolay bir yönetim paneline sahip. WPBakery ve Slider Revolution premium eklentileri temaya dahil olarak geliyor. Pratik kısa kodlarıyla e ticaret sitenizi özgürce tasarlamanıza olanak sağlıyor.

Tema ile özel ürün galerileri oluşturabiliyor, farklı galeri elemanları ile ürün özelliklerini afiş şeklinde etkileyici olarak müşterilerinize sunabiliyorsunuz.

Organik gıda havasını tasarımsal anlamda oldukça başarılı bir şekilde yansıtan Mildhil, en iyi wordpress eticaret temaları arasında en sade ve şık temalardan biri olduğunu söyleyebilirim.

BoxShop – WordPress WooCommerce Tema

BoxShop – WordPress WooCommerce Tema

Detaylı Incele Canlı Demo

E-ticaret alanında tüm sektörlere hitap edebilen özelliklerle donatılmış bir başka wordpress e ticaret teması olan BoxShop, etkileyici ürün sunumları konusunda oldukça gelişmiş özelliklere sahip.

Temanın öne çıkan en önemli özelliği multi homepage yani her kategori için farklı bir görünüm düzeni oluşturmaya imkan tanıması. Farklı türlerde ürün satışı yapan eticaret sitelerinin müşterilerini etkileme konusunda fark yaratan bir özellik.

8 farklı önceden hazırlanmış anasayfa görünüm şablonu, mega menü, hızlı ürün incelemesi, ürün özelliklerine göre filtreleme, ürünleri favorilere ekleyebilme, ürün puanlama, fiyat tablosu, canlı arama kutusu gibi daha onlarca özelliğe sahip olan BoxShop wordpress alış veriş teması, mutlaka incelenmesini tavsiye ettiğim temalardan biri.

Chromium – WordPress E Ticaret Teması

Chromium – WordPress E Ticaret Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

Chromium, özellikle otomobil yedek parçaları ve aksesuarları satışı yapan işletmeler için uygun bir wordpress e-ticaret sitesi tema olarak listemizdeki yerini alıyor.

Tema çok gelişmiş bir ürün filtreleme sistemine sahip. Bu sistemle ürünlerinizi markalarına, modellerine, yıllarına göre filtreleyebilir, müşterilerinizin aradıklarını kolayca bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Tema ayrıca işlevsel bir ödeme sistemi sunuyor. sistemi esnek ödeme planları ve yöntemlerine göre optimize edebilirsiniz.

Tasarımsal açıdan da müşterilerinizi etkileyecek bir atmosfere sahip tema, özellikle otomotiv sektörü için başka bir eticaret temasına bakmaya gerek bırakmayacak nadir woocommerce temaları arasında yer alıyor.

Mayosis – WordPress Ürün Tanıtım Teması

Mayosis – WordPress Ürün Tanıtım Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

Müzik, ses, video, stok fotoğraf, stok görsel, doküman, e-kitap, oyunlar için pin, skin vs, yazılım, tema, eklenti gibi dijital içerik satışı için bir wordpress e ticaret teması arıyorsanız, Mayosis tam da aradığını tema.

Bu tür sitelerde kargo meselesiyle uğraşmamak bir artı fakat dijital ürünlerin müşteriye iletilmesi, lisanslanması gibi sorunlara çözüm bulmak sorun olabiliyor. İşte Mayosis wordpress satış teması da bu problemleri ortadan kaldıracak özel araçlarla donatılmış olarak geliyor.

Premium eklentiler olan Full Easy Digital Downloads, WPbakery Page Builder, Advanced Custom Field araçlarıyla birlikte gelen tema, indirme sayaçları, promosyon ürünleri ekleyebilme, gelişmiş form oluşturma gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

Performans ve hız açısından da sizi memnun edecek kadar profesyonelce hazırlanmış bu temayı mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.

TheBox – WordPress WordPress ETicaret Teması

TheBox – WordPress WordPress ETicaret Teması

Detaylı Incele Canlı Demo

Aylık abonelikli ürün satışı fikri ülkemizde pek yaygın olmasa da bu iş fikrini hayata geçirmeyi düşleyen girişimciler olduğunu biliyorum.

Abonelikli ürün satışı sistemi müşterilerinizin sitenizdeki ürün ve hizmetlerinize periyodik aralıklarla sipariş oluşturmasını sağlar. TheBox wordpress eticaret teması da bu sisteme sahip nadir temalardan biri olarak en iyi wordpress e ticaret temaları listemizdeki yerini alıyor.

Tema ile ürün ya da hizmetleriniz için günlük, haftalık, aylık abonelik seçenekleri sunabiliyorsunuz. Belirtilen tarihlerde siparişler otomatik oluşarak tahsilatları gerçekleştiriliyor. Müşteriniz alışveriş esnasında abonelik periyodunu ve kaç kez tekrarlanacağını seçip abone ol diyerek sisteme dahil olabiliyor.

Temanın sunduğu sistem ile siparişleri takip etmenize gerek kalmaz. Belirlenmiş alışveriş gününde sipariş ve ödeme otomatik gerçekleşir.

Bu tür abonelik sistemli bir eticaret sitesi kurmayı düşünenlerin TheBox wordpress e ticaret teması haricinde başka bir temaya bakmalarına gerek yok. Mutlaka inceleyin.

eCommerce – WordPress E Ticaret Teması

E Commerce WordPress E Ticaret Teması

Detaylı İncele Canlı Demo

En iyi wordpress e ticaret teması listemde mutlaka yer vermek istediğim, hızı ile gerçek anlamda göz dolduran wordpress alışveriş teması Ecommerce.

WordPress tabanlı alışveriş sitesi yapmak ve kurduğunuz bu site ile maximum seviyede gelir elde etmek istyorsanız Ecommerce kesinlikle en iyi seçeneklerin başında geliyor.

#Neden derseniz; yazımın başında da okuduğun gibi bir e-ticaret teması için başarıya giden yolların en başında hız ve SEO uyumluluk gelir.

Bu sebeple seçiminizi yaparken öncelikle bu iki kriteri en iyi şekilde yerine getiren e ticaret temaları neler onları bulmalı ve daha sonra bu e ticaret temaları arasından seçiminizi kullanıcı deneyimini en iyi şekilde sağlayan hangisi ise ona göre yapmalısınız.

#İşte tam olarak bu yüzden, yani hız ve SEO uyumluluk konusunda en iyi sonuçları veren wordpress e ticaret teması Ecommerce olduğu için en iyi wordpress e-ticaret temaları listemin en başında yer vermek istedim.

WooCart – WP E-Ticaret Teması

WooCart WP E-ticaret Teması

Detaylı İncele Canlı Demo

En iyi wordpress eticaret teması listemde paylaşmak istediğim ve özellikle mobilede kendini diğer temalara göre 1 adım daha ileri atan e-ticaret teması ise Woocart.

Yine MyThemeShop üretimi bir e ticaret teması olduğu için Woocart’ın belirgin şekilde öne çıkan iki özelliği hızı ve tabii ki SEO uyumlu oluşu.

Temayı en iyi wordpress e ticaret temaları listesine sokan en temel farktörlerden bir diğeri de kullanıcı deneyimi araştırmaları sonucu tasarlanmış olması.

#Yani temanın tasarım aşamasında bir çok verilere dayalı çalışma yapılmış ve ziyaretçilerin piskolojik davranışları, hemen çıkma oranları ve etkileşim oranları ölçümleri sonucu tasarlanmış.

Eğer internette bir e-ticaret sitesi yapmak istiyorsanız WooCart elinizdeki en iyi wordpress e-ticaret tema opsiyonlarından bir tanesi.

EMaxStore – WordPress Eticaret Teması

Emaxstore Wordpres Eticaret Teması

Detaylı İncele Canlı Demo

En iyi wordpress e ticaret teması listemin hız ve SEO uyumluluk konusunda top noktalarda yer alan bir diğer muzaazm teması ise EMaxStore.

#Her seferinde üzerine basa basa söylüyorum ki tema seçiminde en önemli şey hız ve SEO uyumluluktur. Siz nu cümleyi okumaktan yorulmuş olabilirsiniz ancak ben yazmaktan ve ısrarla dile getirmekten yorulmayacağım.

Bu yüzden en iyi wordpress e ticaret temaları listemi genel hatları ile hep hız ve SEO uyumluluk konusunda çok iyi sonuçlara sahip temalar oluşturuyor.

Eğer internet üzerinden online satış yapabileceğiniz bir e ticaret teması arıyorsanız hız, SEO uyumluluk ve kullanıcı deneyimi adına EMaxStore kesinlikle doğru bir seçim olacaktır.

5. GoodStore – WordPress Market Teması

GoodStore WordPress Market Teması

Detaylı İncele Canlı Demo

Google PageSpeed Insights skoru:  Masaüstü 87Mobil 75
Pingdom Website Speed Skoru: 87
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 92% )Yslow C (74%)

En iyi wordpress e ticaret teması listemin tasarımı ile dikkat çeken bir diğer uazzam teması ise GoodStore.

Hız ve SEO uyumluluk konusunda yine listenin en başında yer alan ilk üç wordpress e ticaret teması kadar iyi sonuçlar vermesede, sınıfı geçer nitelikte sonuçlara sahip.

#Temayı en iyi wordpress e ticaret temaları arasına sokan ise toplamda 22 farklı tasarıma sahip oluşu… Yani 1 tema için ücret öderken aslında 22 farklı tema satın almış oluyorsunuz.

Eğer wordpress ile alışveriş sitesi kurmak ve kurduğunuz bu siteninde piyasada bulunan e-ticaret sitelerinden farkı olmasını istiyorsanız, GoodStore kesinlikle iyi bir tercih olabilir.

WooPress – WordPress Ürün Satış Teması

WooPress – WordPress Ürün Satış Teması

Detaylı İncele Canlı Demo

#En iyi wordpres e-ticaret teması listemin bir diğer etkileşimi ve kullanıcı deneyimi yüksek e ticaret teması WooPress.

Yine hız ve SEO konusunda harika sonuçlar vermesede yapılacak belli başlı optimize işlemleri ile çok iyi noktalara gelebilecek bir tema aslında.

Temanın öne çıkan özelliği ise tasarımı ve kullanıcı deneyimi. Satışa yönelik en iyi wordpress e ticaret temaları arasında kesinlikle en üst sıralarda.

Eğer e ticaret sitesi kurup ürünlerinizi internetten satmak istiyor ve bunun için wordpress alt yapısını kullacaksanız mutlaka WooPress’i inceleyin derim.

Polaris – WordPress Alışveriş Teması

Polaris – WordPress Alışveriş Teması

Detaylı İncele Canlı Demo

En iyi wordpress e ticaret teması listemin tasarımı ile dikkat çeken bir diğer eticaret teması ise Polaris.

Polaris hız ve SEO uyumluluk konusunda sınıfı geçer nitelikte sonuçlar verdi ki bu da en iyi wordpress e ticaret temaları listesine girmesine rahatlıkla yetti.

Temanın öne çıkan özelliği ise spesifik olarak, moda, kahve, mücevher ve çay kategorilerinde spesifik olarak bu ürünleri satmaya yoğunlaşan dizaynlarının oluşu.

#Eğer sizin de elinizde satmak için iki elin parmağını geçmeyecek kadar ürün var ise, yani tek ürün satıp sürümden kazanmaya yoğunlaşak bir e ticaret sitesi projesi düşünüyorsanız Polaris sizin için biçilmiş kaftan.

Handy – WordPress E Ticaret Teması

Handy – WordPress E Ticaret Teması

Detaylı İncele Canlı Demo

#En iyi wordpress e ticaret teması listemde  yer vermek istediğim muazzam bir diğer e-ticaret teması ise Handy.

#WordPress ile hazırlanmış e ticaret siteleri bazen o kadar profesyonel bir görünüme sahip oluyor ki, arkaplanda wordpress olduğunu anlamak nerede ise imkansız oluyor.

İşte Handy’de onlardan bir tanesi. Gerçek anlamda binlerce ürünü sergileyebileceğiniz ender wordpress e ticaret temaları arasında yer alıyor.

Nielsen – WordPress E-Ticaret Teması

WordPress E-Ticaret Teması – Nielsen

Detaylı İncele Canlı Demo

WordPress e-ticaret temaları listemde yer vermek istediğim bir diğer wp e-ticaret teması ise Nielsen. Dünya üzerinde çok satan e-ticaret temaları arasında yer alan Nielsen, ne kadar kaliteli bir üretim olduğunu satış rakamları ve geri dönüş yorumlarından gösteriyor zaten.

Nielsen toplamda 12 farklı e-ticaret site tasarım konseptine sahip. Hem de bu tasarımların tamamı profesyonel bir e-ticaret sitesinden hiç bir farkı olmayan tasarımlar.

Ayrıca temayı satın aldığınızda tema ile birlikte çalışan, toplamda 130 değerinde olan 5 farklı ücretli eklenti de yanında geliyor.

Amazon gibi sol menü tasarıma sahip, Elbiseler, ayakkabılar, ev eşyaları, çocuk oyuncakları vb. gibi ürün sayısı fazla kategorilerde e-ticaret sitesi oluşturmak ve müşterilerin siparişlerini kolayca yönetmek isteyenler için çok uygun bir e ticaret temasıdır.

Temayı, yönetici kontrol panelinde birçok seçenekle özelleştirebilirsiniz. Nielsen WordPress teması, e-ticaret web sitesi için mükemmel bir çözüm sunar.

Bazar Shop – WordPress E-Ticaret Teması

WordPress E-Ticaret Temaları – Bazar Shop

Detaylı İncele Canlı Demo

En iyi wordpress e-ticaret temaları arasında sizlere tanıtmak istediğim bir diğer wordpress e-ticaret teması ise adında da anlaşılacağı gibi Bazar Shop.

Bugüne kadar 12 bin e-ticaret sitesi için satın alınmış, tasarımı ile gerçek anlamda farklılık gösteren muazzam bir wp alışveriş teması.

Bazar Shop’un fonksiyonel ve tasarımsal olarak da demoyu incelediğinizde sizin de ilk gözünüze çarpacak olan özelliği ise  sadece satılan ürünleri öne çıkartmaya odaklanarak tasarlanmış olması.

Sade, sadece sattığınız ürünleri ön plana çıkartan, ziyaretçiyi yormayan bir wordpress e-ticaret teması arıyorsanız, bazar shop aradığınız alışveriş teması olabilir.

TechOne – WP E-Ticaret Teması

WordPress E-Ticaret Teması TechOne

Detaylı İncele Canlı Demo

WordPress e-ticaret temaları listesinde piyasaya yeni çıkmış, son teknolojilere ayak uyduran tasarımsal olarak nerede ise mükemmel olan bir diğer wordpress e-ticaret teması ise TechOne

Toplamda 7 farklı tasarıma sahip olan TechOne, tamamı ile responsive, tercihe göre yatay ve dikey mega menüye sahip, üst kısmı (header), alt kısmı (footer) tamamen özelleştirilebilir, seo uyumlu ve hızı ile de göz dolduran ciddi anlamda hoş bir wordpress e-ticaret teması.

Orson – WordPress E-Ticaret Teması

WordPress E-Ticaret Temaları – Orson

Detaylı İncele Canlı Demo

En iyi wordpress e-ticaret temaları listemde yer vermek istediğim bir başka wordpress e-ticaret teması ise Orson.

Orson’un toplamda 22 farklı ana sayfa dizaynı mevcut ve bir o kadar da özelleştirilebilir header ( üst kısım ) dizaynı mevcut.

Yani bu wp e-ticaret teması ile hayal ettiğiniz e-ticaret site tasarımını oluşturmanız çok muhtemel. Redux Framework ile tasarlanmış özel bir tema bu.

Kullanımı kolay, işlevsel olarak bir çok özelliğe sahip, piyasaya yeni çıkmış diyebileceğimiz sekötrün bir çok ihtiyacını görmüş ve ona göre kodlanmış bir e-ticaret teması.

ShopMe – WordPress E-Ticaret Teması

WordPress E-Ticaret Temaları – Shop Me

Detaylı İncele Canlı Demo

En iyi wordpress e-ticaret temaları listemde üstün özellikleri ile yer vermek istediğim bir diğer wordpress e-ticaret teması ise Shopme

Eper aliexpress ya da hepsiburada gibi bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız, shopme sizin için biçilmiş alışveriş teması diyebilirim.

Demosunu incelediğinizde hem tasarımının hem de özelliklerinin bahsini geçirdiğim bu sitelere ne kadar benzediğini siz de tecrübe edeceksinizdir.

Toplamda 16 farklı tasarıma sahip bu e ticaret temasında e-ticaret siteleri adına nerede ise her şey düşünülmüş. Düşünülmeyen tek nokta bile kalmamış. Çok yönlülüğünden dolayısı ile herhangi bir online mağaza tipine mükemmel şekilde uyar.

Perfomy – WordPress E-Ticaret Teması

WordPress E-Ticaret Temaları – Perfomy

Detaylı İncele Canlı Demo

En iyi wordpress e-ticaret temaları listemde tanıtmak istediğim, listede yer alan diğer e-ticaret temalarına göre biraz farklı olan alışveriş teması ise Perfomy.

Özellikle parfüm, mücevher ve aksesuarlarla ilgili online mağaza oluşturmak için kodlanmış bir WordPress e-ticaret temasıdır. Ancak bu özelliği pek tabii siz daha çok kadınlara yönelik özel ürünlerin satılabileceğiniz bir çok farklı kategöri de online mağazanız için e-ticaret temanız olarak da seçebilirsiniz.

Flatastic – WordPress E-Ticaret Teması

WordPress E-Ticaret Temaları – Flatastic

Detaylı İncele Canlı Demo

En iyi wordpress e-ticaret temaları listemde yer vermek istediğim bir diğer wordpress e-ticaret teması ise Flatastic.

Toplamda 5 farklı dizayna sahip, tamamı ile retina ready, responsive, filtreleme özelliğine, kolay kullanım paneline sahip, özelleştirilebilir üst ve alt kısım seçenekleri bulunan bugüne kadar yüzlerce satmış, gerçekten harika bir e-ticaret teması.

YouStore – WordPress E-Ticaret Teması

WordPress E-Ticaret Temaları – YourStore

Detaylı İncele Canlı Demo

En iyi wordpress e-ticaret temaları listemde yer vermek istedğim bir diğer wordpress e-ticaret teması ise Your Store.

Yine 20’nin üzerinde farklı ve hazır tasarımı ile en iyi e-ticaret temaları listesinde göz dolduran bir diğer e-ticaret teması.

YourStore, son tasarım trendi ve kullanıcı dostu işlevleri ile esnek ve hızlı bir şekilde WooCommerce tema gereksimini fazlası ile karşılıyor. Özellekleri ile hem küçük çaplı, hem de büyük çaplı e-ticaret girişmlerini karşılayabilecek çapta bir WooCommerce teması.

Bookie – WordPress E-Ticaret Teması

WordPress E-Ticaret Temları – Bookie

Detaylı İncele Canlı Demo

En iyi e-ticaret temaları listemde yer vermek istediğim bir diğer isim ise, farklı tasarımı ile dikkat çeken wordpress e-ticaret teması Bookie.

Online kitap satışı yapabileceğiniz bir e-ticaret sitesi projeniz varsa, bookie sizin için biçilmiş kaftan diyebilirim çünkü tamamı ile kitap satışı üzerine kodlanmış bir e-ticaret teması. Bookie’yi kullanarak kitaplarınızı hızlı ve kolay bir şekilde satmaya başlayabilirsiniz.

ClickBoom – WordPress E-Ticaret Teması

WordPress E-Ticaret Temaları – ClickBoom

Detaylı İncele Canlı Demo

En iyi wordpress e-ticaret temaları listemde yine tasarımı ile göz dolduran bir diğer wp e ticaret teması ise Click Boom.

Toplamda 6 farklı ana sayfa dizaynına sahip tema yüzlerce özellikle birlikte geliyor. Her ne kadar temann oylama rakamları düşük görünse de, buna aldırış etmeyin. Çünkü oylayan kişi sayısı oldukça az. Tema da keza yeni sayılan bir tema. 1 yıldır piyasada. Dolayısı e-ticaret sektörünün en son trenleri ile donaltılmış bir e-ticaret teması.

Dash – WordPress E-Ticaret Teması

WordPress E-Ticaret Temaları – Dash

Detaylı İncele Canlı Demo

En iyi wordpress e-ticaret temaları listemde yer vermek istediğim bir diğer e-ticaret teması ise Dash.

Dash internet üzerinden mobilya satışları için özel olarak tasarlanmış, şık, duyarlı ve kullanımı kolay bir WordPress e-ticaret teması. Tabii siz sadece mobilya için değil, bir çok farklı sektör için de kullanılabilecek bir tema aslında.

Tasarımı ciddi anlamda göz alıcı. Keza benim de oldukça beğendiğim bir e-ticaret teması. Tabii tasarımı kadar temanın işlevselliği de gayet yerinde. Özellikle mobilya üzerine bir e-ticaret projeniz varsa, temanın demosuna mutlaka bir göz atın derim.

Schön – WordPress E-Ticaret Teması

WordPress E-Ticaret Temaları – Schön

Detaylı İncele Canlı Demo

En iyi wordpress e-ticaret temaları listemde son olarak yer vermek istediğim wordpress e-ticaret teması ise schön.

Yine bu e-ticaret teması da listede yer alan diğer temalara göre biraz farklılık gösteriyor. Özellikle tasarımsal açıdan. Schön’de daha çok görsel ağırlıklı bir ana sayfa düzeni tasarlanmış.

Eğer siz de e-ticaret projeniz için görsel ağırlıklı bir ana sayfa düzeni istiyorsanız, temanın demosuna mutlaka bir göz atın derim. Temanın ürün sayfaları ise gayet detaylı ve başarılı.

Umarım WordPress E-Ticaret Teması: 45+ En İyi E-Ticaret Temaları başlıklı yazımı yararlı bulmuşsunuzdur. Teşekkürlerinizi, yazımı sosyal mecralarda paylaşarak gösterebilirsiniz. Bu benim için fazlasıyla yeterli olacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: