Yaz Ayları Yaklaşırken Fiyatı Yükselmeden Alabileceğiniz 15 Klima ve Serinletici Tavsiyesi

Havalar anbean ısınıyor, yaz mevsimi kapıda. Üstelik benzeri müddet daha vaktimizin çoğunu evimizde geçireceğiz kadar görünüyor. Püfür püfür estirecek tıpkısı klima ya bile en azından odaya serinlik katacak bir soğutucu yeryüzü büyük ihtiyacımız. Iklimleme Cihazı tavsiyeleri kandırıcı mümkün çünkü seçkin kullanıcının ihtiyacı ve bütçesi kendine özeldir. Zaman Zaman yüksek fiyatlı aynı iklimleme cihazı da sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere ehil olmayabilir.

Olur, gani bir klima ya dahi soğutucu bittabi seçilir? Öncelikle bütçenizi belirlemelisiniz. Çünkü iklimleme cihazı ve frijider fiyatları haddinden fazla geniş aynı skalaya sahip. Arkası Sıra ihtiyaçlarınızı belirleyin. Bittabi tıpkısı soğutma istiyorsunuz, odanın ya üstelik mekanın büyüklüğü nedir, yalnızca soğutsun mu yoksa ayrımlı özellikleri dahi mi olsun? Temas bütçeye ve ihtiyaca akıllıca klimalardan oluşan iklimleme cihazı tavsiyeleri listemizi inceleyin ve tamam adına aradığınız ürünü belirleme edin. Ürünün fiyatları, bey noktalarına bakarak uymazlık gösterebilir.

Seçkin bütçeye makul klima ve serinletici tavsiyeleri:

Yosemite Mini Masa Fanı / 215 TL  Anself Taşınabilir Klima / 217 TL Dalada Taşınabilir Mini Çekicilik Frijider / 332 TL Lilaoda Şahsi Hava Soğutucu / 716 TL Joal L5N Iklimleme Cihazı / 1783 TL Technowell TAC-7 Klima / 2179 TL Çav HK870 Çepel Frijider / 2375 TL Airfel LPCY25BM 9 Iklimleme Cihazı / 2375 TL Electrolux EXP34U338HW / 3020 TL LG Dual ECO S3-W12JA3AA A++ / 4489 TL Vestel Nova 12 Iklimleme Cihazı / 4749 TL Mitsubishi Heavy SRK45ZSP-W(S) / 7200 TL Bosch B1ZMA/I12922 Klima / 7549 TL Bosch 5000 SC 48 FS Iklimleme Cihazı / 12725 TL Toshiba Salon Tipi 24 DI Split Iklimleme Cihazı / 29990 TL

Mağaza tipi, şişman düzlük modelleri:

Toshiba Mağaza Tipi 24 DI Split Iklimleme Cihazı

Toshiba Salon Tipi 24 DI Split Klima

29990 TL

Toshiba Mağaza Tipi 24 DI Split Klima, fiyatından bile anlaşıldığı kabilinden çıktı mekanlarda ve mağazalarda, kısaca balaban alanlarda kullanılmak amacıyla tasarlanmış bir üründür. 25250 BTU soğutma kapasitesine ve 4,89 soğutma enerji verimliliğine sahiptir. Bir değerleri koruyarak soğuk havalarda ısıtma üzere üstelik kullanılabilir. Curcunalı düzeyi ise bu kadar nazik tıpkısı makineye göre oldukça bağan, 42 dB. Ürünün Gittigifiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bosch 5000 SC 48 FS Iklimleme Cihazı

Bosch 5000 SC 48 FS Klima

Fiyatı: 12725 TL

Aile tipi modellere geçmeden önceki büyük alanlarda kullanılmak amacıyla tasarlanmış değişik ayrımsız im olan Bosch 5000 SC 48 FS Klima modelinden da bahsedelim. Nişane 46000 BTU soğutma kapasitesine ve 52000 BTU teshin kapasitesine ehil. 62 dB ses seviyesi, bu büyüklüğünde yüksek soğutma ve sıtma kapasitesine göre oldukça kalburüstü. Ürünün GittiGidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Tanıdık olduğumuz tasarımlar:

Bosch B1ZMA/I12922 Klima

Bosch B1ZMA/I12922 Klima

Fiyatı: 7549 TL

Ev tipi kilmalarımızdan ilki, etraflı yıllardır bu sektörde olan Bosch markasının B1ZMA/I12922 Iklimleme Cihazı modeli. Işaret, 12500 BTU soğutma kapasitesine ve 13000 BTU teshin kapasitesine ehil. Soğutma verimliliği A++, teshin verimliliği ise A+. Bunun anlamı, erdemli oranda erke tasarrufu sağlıyor demektir. 56 dB ses seviyesi ise sığa ve çoğalma oranına bakarak tek üstelik kötü sayılmaz. Ürünün GittiGidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Mitsubishi Heavy SRK45ZSP-W(S)

Mitsubishi Heavy SRK45ZSP-W(S)

Fiyatı: 7200 TL

Mitsubishi Heavy SRK45ZSP-W(S) Silver serisi iklimleme cihazı modeli, tafsilatlı yıllardır görmeye alışık olduğumuz ayrımsız tasarıma topluluk. Yayın, 15000 BTU soğutma ve teshin kapasitesine sahip. A enerji seviyesi sebebiyle mecmu sığa çalışırken bir erke tasarrufu sağlayabiliyor. 4 taraflı kendi kendine çekicilik salınımı özelliği ile geçer alandaki her bir noktanın kıymet sıcaklıkta kalmasını sağlıyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Vestel Nova 12 Klima

Vestel Nova 12 Klima

Fiyatı: 4749 TL

Ülkemizin bildirme kudretli uygulayım bilimi üretim markalarından biri olan Vestel’mağara Nova 12 Iklimleme Cihazı modeli, 12000 BTU soğutma kapasitesine cemaat. Ürünün erke verimliliği ise A++. Yani yapacağınız enerji tasarrufu en son düzeyde. Benzeri; vebal kişileştirme ve dulda, buz hal, bizatihi vantilatör hızı, ağızsız mod, Wi-Fi taharri kabil mütekâmil özellikleri ile dikkat çekiyor. Ürünün GittiGidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

LG Dual ECO S3-W12JA3AA A++

LG Dual ECO S3-W12JA3AA A++

Fiyatı: 4489 TL

Aptal telefon piyasasından çekilse üstelik familya eşyaları ile gönlümüzü fethetmeye bitmeme eden LG markasının Dual ECO S3-W12JA3AA A++ misal, elan bir adından erke verimliliği seviyesini duyuruyor ve faziletkâr düzeyde erke tasarrufu terazi garantisi veriyor. 12000 BTU soğutma kapasitesi ile evinizin sunma geniş odasını bile aldırmaz soğutarak hamam yaz günlerini gür tıpkı şekilde geçirebilirsiniz. İkili esirgeme filtresi yardımıyla odanızdaki havanın temizliğinden emniyetli olabilirsiniz. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Seyyar iklimleme cihazı ve buzdolabı modelleri:

Electrolux EXP34U338HW

Electrolux EXP34U338HW

Fiyatı: 3020 TL

Standart iklimleme cihazı modellerini bir kenara bırakalım ve biraz de taşınabilir modelleri görelim. Electrolux EXP34U338HW klima modeli, günümüzün ihtiyaçlarına akıllıca olarak zahmetli spekülasyon işlemlerinden kurtulmanızı sağlıyor. Portatif bire bir nişane olsa dahi bilcümle 12000 BTU soğutma kapasitesi ile özen çekiyor. Görgüsüz kullanılabilir arama paneli ile odanızın havasını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Airfel LPCY25BM 9 Iklimleme Cihazı

Airfel LPCY25BM 9 Klima

Fiyatı: 2375 TL

Airfel de uzun yıllardır iklimleme cihazı piyasasında makul fiyatları ile maruf markalardan bir tanesi. Airfel LPCY25BM 9 Iklimleme Cihazı modeli portatif bir yapıt. Portatif olduğuna bakmayın, 9000 BTU soğutma kapasitesine cemaat. A sınıfı enerji verimliliğine erbap olması erke tasarrufu üzerine biraz endişelendirse birlikte bu yetenek üzere yeterli benzeri celal gibi görünüyor. 51 dB ses seviyesi ise boyutuna bakarak biraz erdemli. Ürünün GittiGidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çav HK870 Iz Soğutucu

Sava HK870 Sulu Soğutucu

Fiyatı: 2375 TL

İlk defa duyanlar üzere söyleyelim, Salık bire bir İran markası. Bölgenin sıcağını düşündüğümüz devir soğutucu üzerine görmüş geçirmiş olduklarını söyleyebiliriz. Haber HK870 modeli, bire bir kirli soğutucu. Yani nişane, natürel tıpkı serinlik ara bulucu olan suyun gücünü kullanıyor. Ürünü çalıştırmadan evvel buz evet birlikte su ile haznenin tamamını değil, yarısından fazlasını doldurun ve çalıştırın. Serinlik, tansık olacaktır. Ürünün GittiGidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Technowell TAC-7 Iklimleme Cihazı

Technowell TAC-7 Klima

Fiyatı: 2179 TL

Özge bir seyyar klimamız de Technowell TAC-7 Klima modeli. Eser, gümüş gri rengi ile kullanıldığı odaya dekoratif bire bir gelgel katacaktır. Kattığı albeni yalnızca dekoratif değil, 7000 BTU soğutma kapasitesi ile serin ayrımsız çekicilik garantisi da veriyor. 65 dB gürültülü seviyesi az buçuk yüksek olsa birlikte zamanlayıcı, ayarlanabilir pervane, gelgel akıntı yön ayarı kadar özellikleriyle dikkat çekiyor. Ürünün GittiGidiyor sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Joal L5N Iklimleme Cihazı

Joal L5N Klima

Fiyatı: 1783 TL

Joal L5N Iklimleme Cihazı modeli, ürünün altında bulunan tekerlekleri ve yalnızca 7 kiloluk ağırlığı sayesinde herkes tarafından basit odadan odaya taşınabiliyor. 6000 BTU soğutma ve ısıtma kapasitesi ise gerçekten tıpkısı ürün amacıyla ilgi fosforlu. 55 dB patırtılı seviyesi ise on paralık kötü değil. Yapıt imdi kış mevsimi üzere tasarlanmış gibi görünüyor ancak yaz mevsimi amacıyla birlikte yeterli tıpkısı serinlik sunacaktır. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Akla Yatkın fiyatı ile dikkat calip modeller:

Lilaoda Kişisel Hava Soğutucu

Lilaoda Kişisel Hava Soğutucu

Fiyatı: 716 TL

Lilaoda Kişisel Çekicilik Frijider modeli üzere siktirici benzeri ürünün bu büyüklüğünde haddinden fazla işlevi olması berenarı şaşırtıcı. Yapıt; hem havayı temizliyor, hem buhar salıyor, hem havayı soğutuyor, hem üstelik 7 ayrımlı LED ışığı sayesinde tenvirat sağlıyor. Ufak ayrımsız cihaz olduğu amacıyla erke tasarrufu üzerine endişe etmenizde lüzumlu bulunmayan. Akarsu haznesini doldurun, USB girişini yavaş kaynağına bağlayın ve çalıştırın. Sözde orman kenarında camı açmış kabil hissedeceksiniz. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Dalada Hareketli Mini Gelgel Frijider

Dalada Taşınabilir Mini Hava Soğutucu

Fiyatı: 332 TL

Dalada Hareketli Mini Hava Buzdolabı epey haddinden fazla beribenzer ama çokça da işlevli. Buhar salıyor, havayı temizliyor ve soğutuyor. Bir fiyata alabileceğiniz ayrımsız vantilatöre göre çok elan etkili. 3 değişik faaliyet ayarı ile odanın havasını yekpare kendisine istediğiniz derecede tutabilirsiniz. USB girişi yardımıyla kavi çok ayrımlı sakil kaynağına bağlı olarak çalışabiliyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Anself Taşınabilir Iklimleme Cihazı

Anself Taşınabilir Klima

Fiyatı: 217 TL

500 ml kapasiteye ehil akarsu haznesine dilerseniz buz koyarak haddinden fazla henüz serin tıpkısı nesim yakalayabileceğiniz Anself Mobil Klima modelinin 3 farklı ağır sıklet seviyesi ile odanızın havasının kül de istediğiniz kabilinden olmasını sağlayabilirsiniz. Soğuttuğu havayı hem nemlendiren hem da temizleyen benzeri, USB girişi sebebiyle mütehammil haddinden fazla farklı aheste kaynağına vabeste olarak çalışabiliyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yosemite Mini Masa Fanı

Yosemite Mini Masa Fanı

Fiyatı: 215 TL 

Yosemite Mini Masa Fanı, 2400 mAh bataryaya eş. Olur, şarjlı namına çalışıyor. Bunun anlamı, dilediğiniz değme yerde heves rahatlığıyla kullanabilirsiniz demektir. Analog modeller arasından sıyrılıp bu listeye girmesinin nedeni ise bildiğimiz ürünlerden çokça daha çabuk bir dönüşe topluluk olması ve bu nedenle çok elan serin aynı hava veriyor olması. Çantanızda da taşıyabileceğiniz bu ürünün 3 değişik kırıcı ayarı bulunuyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yaz aylarının korkulu sıcaklarından sıyrılmak amacıyla kullanabileceğiniz sunma bol klima ve buzdolabı modellerini listeledik ve ürünlerin öne çıkan özelliklerinden bahsettik. Listemizdeki ürünleri fiyatları, ayrımlı ahzüita sitelerinde meri kampanyalara göre fark gösterse üstelik rastgele bütçeye akla yatkın tıpkı nüsha kesinlikle bulacaksınız. 

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: